ŠKOLA – divadelní studio pro děti v ruském jazyce. Cílem je poznat sebe a okolní svět skrz DIVADLO.

Studio zachovává tradice herecké školy Stanislavského. Ve ŠKOLE se učí herectví, hlas, zpěv a pohyb. Závěrem našeho studia je ukázkové představení.

Přijímáme nové děti v září a únoru. Starší skupina jsou děti od 14 do 16 let, střední skupina jsou děti od 11 do 13 let, mladší skupina jsou děti od 8 do 10 let. Zkoušky probíhají v pátek nebo v sobotu, záleží na tvůrčím procesu. Studujeme a zkoušíme v Divadle Kámen na Nekvasilova 2, Karlín.

ŠKOLA je soukromá, existují příspěvky za pololetí nebo za měsíc. 1200/měsíc, 5000/ pololetí.

Za školní rok připravujeme jedno představení, na který sbíráme jednorázový příspěvek. To platí jenom pro děti, které v představení hrají.